About the conference

HackYeah is all about knowledge and skills – whether it is the knowledge that you share with your team or new things that you learn from others. And what’s the best way to learn from others than participating in a conference? Get to know experts, talk to them directly, meet new people interested in the same things as you are. Learn and get inspired. This is what HackYeah Conference is for.

 

The Conference is a part of HackYeah experience, you do not need an extra ticket or to sign up previously. Just take a break from coding and join any session you want.

8 hours
From 3 PM till 11 PM

3 tracks

45 minutes for a talk

27 talks

WORKSHOPS

[13.30-15.30]

  • Dzień świstaka – czyli ile razy musisz zabłądzić, żeby dotrzeć do celu? -Business Factor

Wąskie gardła w projekcie?
Powtarzające się wciąż problemy?
Impas?
Polowanie na winnych lub ciche dni w zespole?

Jeśli znasz tę frustrującą spiralę, nie martw się! To dobry start do efektywnej i satysfakcjonującej pracy zespołowej.

Zapraszamy na warsztat, podczas którego poznasz proste sposoby na to:
– jak eliminować wąskie gardła przez stawianie trafnych pytań właściwym osobom?
– jak odkorkowywać frustrujące emocje?
– jak usprawniać pracę, udzielając i odbierając konstruktywną informację zwrotną?

Zapisy na Dzień Świstaka

 

[15.45-17.15]

  • Crash course Python’a – praktycznie- Justyna Kubisztal

Python jest świetnym językiem do napisania PoC aplikacji. Może też zautomatyzować wiele codziennych, żmudnych zadań. W czasie warsztatów zanurzymy ręce w kodzie i napiszemy kilka prostych skryptów ułatwiających powtarzalne zadania np. pobieranie kursu walut z internetu, uspójnienie listy uczestników i inne.
Nie jest wymagana żadna wiedza wstępna, ale skorzystasz więcej, jeśli weźmiesz również udział w wykładzie: „Crash course Python’a, czyli jak zamienić pomysł w kod”.

 

[17.30-19.00]

  • Dekodujemy kreatywność, czyli ręce i głowa nie tylko od programowania. -Admind Branding & Communications

Słowo klucz: kreatywność. Drzemie w każdym z nas, gotowa skorzystać z każdej okazji, najchętniej z tej najbardziej niespodziewanej. Podczas warsztatu chcemy pobudzić kreatywność uczestników – a więc zaprosimy ich do aktywnego uczestnictwa.

 

[19.15-21.00]

  • How to build a perfect pitch? -Przemysław Stanisz

Dowiedz się, jak zbudować idealny pitch w mniej niż godzinę.

Dowiedz się o najbardziej optymalnej strukturze pitcha, Tworzenie historii i skryptu, aby poruszać się po prezentacji w bardziej naturalny sposób. Jak dodać warstwę wizualną (prezentacja PPT) A co najważniejsze, jak się zachować na scenie, aby Twój przekaz był dostarczany w bardzo mocny sposób 

 

 

[15:00-16:30]

  • Połącz kropki – czyli  co we wdrożeniu może pójść źle?  – Bank Gospodarstwa Krajowego

Pamiętacie taką zabawę z dzieciństwa: prowadzisz linię przez kolejno numerowane kropki, aż powstanie rysunek? W trakcie wdrożeń, w życiu zawodowym, też budujemy łącząc kropki: gdy jest ich za mało – nie mamy pewności jak poprowadzić linię dalej, gdy jest ich za dużo – trzeba odnaleźć te właściwe.  Zapraszamy Was na warsztat, podczas którego doświadczycie kilku realnych problemów wdrożeniowych podczas identyfikowania kluczowych interesariuszy i ich potrzeb, budowania wymagań, po rundę finałową, gdy łącząc kropki, wspólnie narysujecie obraz.

Po każdym etapie wspólnie podsumujemy co w naszym wdrożeniu się wydarzyło i jak na to reagować. Do zobaczenia!

 

Zapisy na warsztaty

OUR SPEAKERS

BECOME A SPEAKER

The Call For Papers is officialy closed! Yet, if you have a topic you believe would be a so called golden egg and you think our attendees would wait in lines to listen to your talk then do not hesitate to contact Asia (joanna.dominik@hy2019.test) – our Conference Manager and tell her about your idea!

 

As a speaker you get:

A chance to speak in front of a wonderful audience

Yummy food

An opportunity to take part in the biggest stationary hackathon in Europe